+420 212 283 212

Jak jsme testovali elektrokola

elektrokoloJediným naším nedostatkem bylo menší používání elektrokol, protože jsme pro naše zážitky měli v programu společné výlety autobusem nebo s přáteli taxíkem. Jízdu na elektrokolech jsme si zamilovali a jízda pro nás se stala požitkem už tím, že jsme byli u místních lidí středem pozornosti a obdivu. Jízda je zvláštní i tím, že i starší člověk se fyzicky i při šlapání tolik neunví a může sledovat krásu okolí kudy jede, další výhodou je tichý provoz při jízdě a příjemné ovívání. Při jízdě jsme používali cyklistickou přilbu pro naši osobní bezpečnost.
Celková najetá vzdálenost 550 km v různém počasí i terénu sice moc enormě neprověřila technické parametry a maximální dojezdy na jedno nabití baterie elektrokola Hanscraft, nicméně můžeme je zcela bezpečně doporučit k používání i starším lidem, kteří chtějí poznávat a vychutnávat si krásu přírody. Elektrokola tohoto typu skládací jsou jednoduchá při skládání do kufru auta k okamžitému používání, nejsou příliš těžká, jsou naopak tuhá, bezpečná a jízda na nich je požitkem.
Tímto hodnocením a zasláním fotek chceme velice moc poděkovat firmě Hanscraft Praha za zapůjčení 2 ks elektrokol na naší druhé cestě kolem světa, protože se stali našimi pomocníky na mnohých cestách a odvažujeme se požádat vedení společnosti o možnost odkoupení jednoho z nich k vlastnímu používání a podávání i nadále zpráv o jejím provozu vaší společnosti. Chteli bychom udělat test maximálního dojezdu na jedno nabití na silnici i v lehkém terénu- tohle se nám nepodařilo při naší plavbě kolem světa dokončit.
Ještě jedenkrát děkujeme a prosím vyjádřete se o možnost dalšího zapůjčení či odprodeji jednoho kola a za jakých podmínek. Elektrokolo nebo elektrokola vrátíme do konce měsíce května.

12. května 2016
S přátelským pozdravem
Jana a  Luďa – cestovatelé s elektrokoly
Hanscraft kolem světa 2016